Здійснення виплати невикористаних коштів житлової субсидії

Дата: 10.11.2021 16:04

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету  Міністрів  України від  21.10.1995 № 848 (зі змінами), за підсумками опалювального сезону 2020–2021 років суми невикористаних коштів житлової субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, призначених у грошовій безготівковій формі, які утворились станом на 1 червня 2021 року, перераховуються АТ «Ощадбанк» із спеціальних рахунків на звичайні особові рахунки одержувачів.

Громадянам, яким житлова субсидія або пільга у попередньому періоді була призначена у грошовій безготівковій формі та у яких не відкрито картковий рахунок в АТ «Ощадбанк», необхідно звернутись до найближчого відділення банку для його відкриття.

Додатково повідомляємо, що відкрити рахунок можна до 20 грудня 2021 року. Якщо одержувачі субсидій та пільг не відкриють до цього часу рахунок,  залишки коштів припинять обліковуватись АТ «Ощадбанк» та повернуться до державного бюджету.

Враховуючи карантинні обмеження з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, для відкриття рахунків рекомендуємо скористатися онлайн послугою на сайті АТ «Ощадбанк».

Могилів-Подільської райдержадміністрації