Х Конференція районної федерації футболу

Дата: 28.10.2021 14:47

28 жовтня 2021 року голова районної ради Іван Телеватюк та заступники голови Василь Мельничук і Віктор Слободян взяли участь у черговій X Конференції ГО «Могилів-Подільська районна федерація футболу».

На конференції були присутні представники обласної асоціації футболу Михайло Прозоровський та Ігор Павленко, заступник міського голови Михайло Слободянюк, обрані делегати громад та запрошені. У зв’язку з децентралізацією та новими адміністративно територіальним устроєм зміни дійшли і до спортивних організацій району. Тепер усі 7 територіальних громад новоутвореного Могилів-Подільського району об’єднались в одну асоціацію футболу.

Головою районної асоціації було обрано Михайла Гоцуляка. Також на конференції обрали і новий виконавчий та контрольно-дисциплінарний комітети. Присутні висловили вдячність попередньому голові федерації Михайлу Слободянюку за результативність та новий рівень футбольних турнірів на теренах району, а також бажали успіхів у починаннях новообраному керівнику.