28 жовтня - 77-ма річниця визволення України від фашистських загарбників

Дата: 27.10.2021 15:55

Шановні жителі Мурованокуриловеччини!

Від щирого серця вітаю вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!

28 жовтня Україна відзначає 77-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України та вшановує пам’ять всіх, хто відстояв Батьківщину у роки Другої світової війни.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.
Минають роки, але українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини!

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь!

Бажаю всім жителям Мурованокуриловеччини добра і здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної Української держави!

З повагою,

селищний голова                                                                                          Галина Цибульська