Благоустрій - справа кожного!

Дата: 27.10.2021 08:16

За ініціативи відділу культури, молоді та туризму Мурованокуриловецької селищної ради, 26 жовтня 2021 року викладачі мистецької школи, селищної публічно бібліотеки та центру культури і дозвілля взяли участь у благоустрої  дитячого майданчика та зони відпочинку біля мистецької школи. Під час заходу було проведено ряд робіт, а саме :викошено траву;

• видалено сухе гілля дерев та зарослі кущів;
  • загромаджено та зібрано опале листя;
  • пофарбовано лавки;
  • відремонтовано бетонну огорожу;
  • демонтовано старий деревяний паркан.

Начальник відділу культури, молоді та туризму висловлює щиру вдячність працівникам культури, котрі долучилися до благоустрою. Сподіваємося, що проведення даних заходів сприятиме приємному проведенню дозвілля жителів громади.

Аліна Гордєєва, заступник начальника

відділу культури, молоді та туризму селищної ради