За минулу добу на Вінниччині щепилася рекордна кількість охочих – 10 039 осіб

Дата: 23.10.2021 10:34

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я та реабілітації ОДА. Найбільша кількість тих, хто вакцинувався проти коронавірусу, - у Жмеринському районі  (613 мешканців). Це майже вдвічі більше ніж було заплановано зробити.

Загалом, на Вінниччині вакциновано 603 738 осіб.

«Кількість хворих на COVID-19 щоденно зростає. Кожен має подбати про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких і отримати вакцину. Охорона здоров’я та територіальні громади зробили для цього все можливе. Мешканцям потрібно прийти до свого сімейного лікаря в Центрі первинної медико-санітарної допомоги або ж до найближчого центру вакцинації населення. Вакцини є. За останню добу щепилося 10 039 осіб, це майже на 1000 більше від показників, які нам поставив МОЗ. Сподіваємося що охочих і надалі не поменшає», - зазначила директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна.