Державну допомогу на розбудову ЦНАП отримали 4 громади Вінниччини

Дата: 22.10.2021 11:16

Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов поінформував, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 жовтня ще 4 громади Вінницької області отримали державну допомогу, а саме:

- Вапнярська селищна рада ( за напрямом – будівництво, реконструкція, капремонт будівель та приміщень для розміщення ЦНАП );

- Бершадська міська рада, Мурованокуриловецька селищна рада, Томашпільська селищна рада (за напрямом забезпечення ЦНАП обладнанням).

На підтримку розвитку ЦНАП Вінниччини із Державного бюджету додатково виділено понад 2,4 млн грн.

«У 2021 році на підтримку розбудови ЦНАП 11 громадам Вінниччини із Державного бюджету виділено майже 11 млн грн», - зазначив очільник області.

Із сайту Вінницької ОДА

Довідково.

Для розвитку мережі центру надання адміністративних послуг відповідно до даного розпорядження виділено 115,290 грн., а також з Мурованокуриловецького селищного бюджету - 49, 410 грн.