В Мурованих Курилівцях відбулися урочисті заходи до Дня захисників та захисниць України

Дата: 13.10.2021 16:00

14 жовтня Україна відзначає День захисників та захисниць України, День козацтва, День Української повстанської армії та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

З нагоди цих свят  13 жовтня  у Центрі культури і дозвілля відбулись урочистості та святковий концерт Пам’ять нескоренним навіки. На святковий захід завітали військовослужбовці, представники трудових колективів громади та жителі селища. До усіх присутніх з  щиросердними вітаннями звернулися: селищний голова Галина Цибульська, начальник відділу  1-го відділу Могилів-Подільського РТЦК та СП капітан Сергій Шевчук та помічник народного депутата України Лариси Білозір Світлана Кубляк.

В тематичному концерті взяли участь аматори Рівненського СБК, Михайловецького СБК, вихованці мистецької школи - Белан Вероніка та Софія Слободянюк, дитячий вокальний ансамбль “Подоляночка” Мурованокуриловецької школи №2, Леся Король, Іванна Войтова, Альона Юрьєва та тріо Центру культури і дозвілля.