Відбулось засідання опікунської ради

Дата: 12.10.2021 15:34

При виконавчому комітеті  Мурованокуриловецької селищної ради активно працює опікунська рада, цілеспрямовано проводиться робота із сім’ями, в яких діти перебувають у складних життєвих обставинах, де батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків.

11 жовтня цього року під головуванням секретаря виконавчого комітету селищної ради Людмили Андрущак  відбулось засідання опікунської ради  при виконавчому комітеті селищної ради.  На засіданні   заслухано  звіт завідувача відділенням соціальної роботи КЗ “Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради” Петра Багрія.

Петро Васильович повідомив присутнім, що комунальним закладом “Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради” взято під соціальний супровід 9 сімей, в яких виховується 23 дитини. П’ять сімей вирішено залишити під соціальним супроводом,  три сім’ї вирішено перевести на соціальну послугу – консультування сім’ї, а одну сім’ю зняти із соціального супроводу.

За результатами засідання опікунської ради прийнято відповідне рішення, яке буде винесено на розгляд  виконавчого комітету селищної ради.