Вітання голови Вінницької обласної ради організації ветеранів України-генерал -майора у відставці В.В.Мазура з Днем захисників та захисниць України

Дата: 12.10.2021 11:10

Шановні захисники, захисниці України!

Президія Вінницької обласної ради організації ветеранів України щиро вітає з Державним святом – Днем захисників, захисниць України - святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої вітчизни. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію.

Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні.

Свято 14 жовтня – це не тільки свято для людей в погонах, а й наших захисників у повсякденному житті, тих, на кого ми спираємося у важку хвилину, хто нас захищає від життєвих негараздів і підтримує нас.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисників, захисниць України. Шлемо сердечне вітання  ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу і у відставці, батькам і матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, мирного неба над головами, добра, щастя, родинного затишку.

Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяги і глибокої духовності.

Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

Шана і слава захисникам України, слава Україні!

Від імені президії -

Голова Вінницької обласної ради

організації ветеранів України -

генерал-майор у відставці                                                                   В.В.Мазур