30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 29.09.2021 15:27

Шановні  бібліотекарі, хранителі духовних скарбів!

Прийміть найщиріші вітання у день професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.
У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні кожна бібліотека – острівець духовності, Берегиня національної культури та народної творчості, завдяки професіоналізму своїх працівників, стала надійним помічником і орієнтиром у безмежних потоках доступної інформації.
Професія бібліотекаря  надзвичайно важлива, адже саме ви відкриваєте читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Тож від щирого серця бажаємо процвітання нашим  бібліотекам, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові і мудрості, щоб жоден храм знань і вірних друзів-книг ніколи не втратив своєї популярності.

З повагою,

Селищний голова                                                                                  Галина Цибульська