30 вересня - День усиновлення

Дата: 29.09.2021 15:28

Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки- вихователі!

30 вересня вся Україна відзначає День усиновлення – це свято людяності, милосердя, великодушності та доброти.
Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і насамперед – для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток та хлопчиків, які знайшли щастя у люблячих і турботливих родинах.
Висловлюю  щиру подяку людям із великим і чуйним серцем за любов до дітей, щоденну невтомну працю, терпіння й недоспані ночі, за тепло, яким вони зігрівають дітлахів у своїх родинах, даючи їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяють у зболені дитячі серця і душі віру в життя, навчають дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими у собі, виховують їх достойними громадянами України.
Користуючись нагодою, щиро вітаю з цим святом дітей нашої громади, їхніх батьків, та всіх, хто причетний до охорони дитинства. Нехай цей святковий день стане для Вас днем щастя, добра та радості.
Я пишаюсь і дякую всім, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.
Низький уклін вам і нехай береже Вас Господь!

З повагою,

селищний голова                                                                                              Галина Цибульська