Питання встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення обговорено на апаратній нараді

Дата: 28.09.2021 09:03

27 вересня цього року на апаратній нараді за участю керівництва селищної ради, начальників управлінь, відділів селищної ради, голів депутатських фракцій селищної ради було обговорено питання встановлення тарифів на послуги для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (фізичні та юридичні особи, які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення).

Діючі в смт Муровані Курилівці тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення не переглядались з травня 2015 року. За цей період зросли  тарифи на електроенергію, розміри мінімальної заробітної плати, ціни на паливно-мастильні матеріали, запчастини, обладнання та різко зменшився обсяг споживання послуг з реалізації води.

Всі ці фактори створюють кризову фінансову ситуацію в роботі КП "Мурованокуриловецький водоканал" і неспроможність в існуючих умовах вчасно та якісно надавати послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення населенню та соціальній сфері.

В зв’язку з цим виникла необхідність приведення діючих тарифів у відповідність з реальними витратами на їх виробництво.

Метою зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення є приведення їх до рівня, що забезпечує:

- утримання якості надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються КП "Мурованокуриловецький водоканал",  на рівні нормативної;

- беззбиткову діяльність КП "Мурованокуриловецький водоканал".

Проект рішення "Про встановлення тарифів  на послуги з  централізованого водопостачання  та  централізованого водовідведення КП "Мурованокуриловецький водоканал" винесено на розгляд виконавчого комітету селищної ради.

Олена Жучковська, головний спеціаліст відділу

організаційної роботи та зв'язків з засобами масової інформації селищнолї ради