Безоплатна правова допомога

Дата: 16.09.2021 11:14

Шановні жителі Мурованокуриловеччини!

Вже більш ніж 4 роки у нашому місті працює відділ "Мурованокуриловецьке бюро правової допомоги" де кожен (без винятку) громадянин має можливість отримати БЕЗОПЛАТНУ правову допомогу з турбуючих питань. Ви маєте право отримати БЕЗОПЛАТНУ юридичну консультацію за адресою вул. Соборна, 47, смт. Муровані Курилівці (приміщення редакції газети «Наше Придністров’я» доугий поверх). Також, Ви можете звернутись за електронною адресою murovanokurylovetske@legalaid.vn.ua. Консультації надаються під час особистого прийому, а також є можливість отримати письмову консультацію. Окрім консультацій бюро правової допомоги надає вторинну правовову допомогу, тобто складання позовних заяв до суду, представництво інтересів у суді, у випадку належності до представників соціально вразливих груп населення: малозабезпечені, пенсіонери, особи з інвалідністю, малолітні та неповнолітні, власники земельних ділянок, які проживають у сільській місцевості, ветерани війни та учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, біженці та ін.

Графік роботи з пн. по пт. (9:00-18:00)

Засоби зв'язку: (04356) 2-11-77

(096) 559-99-19

(096) 546-11-68