День фізичної культури і спорту відзначили в Мурованокуриловецькій селищній територіальній громаді

Дата: 11.09.2021 17:52

Свято День фізичної культури і спорту в Україні офіційно засноване в 1994 році та відзначається в другу суботу вересня. Це свято здорового способу життя,  воно символізує силу та витривалість, мужність та красу, а найголовніше – популяризує здоровий спосіб життя.

З нагоди свята на території Мурованокуриловецької селищної ради відбулися змагання з малого футболу, в якому прийняли участь юнаки 2010-2012 р.н., та змагання з міні-футболу серед дівчат 2007 р.н. та молодші. В змаганнях приймали участь представники Тульчина,  дві команди з Шаргорода, Могилева-Подільського, Вищеольчедаєва, Обухова, Михайловець та Мурованих Курилівців. Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями селищної ради, всі учасники отримали солодощі від селищного голови Галини Цибульської.

Юні спортсмени – це безумовно наша гордість. Їх перемоги та рекорди – це слава та імідж громади. Бажаємо усім міцного здоров’я, успіхів в усіх починаннях! Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, чи навіть сенс життя. Щиро бажаємо кожному, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого. Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

Володимир Жук, начальник відділу фізичної культури та спорту селищної ради