За сприяння депутатів селищної ради проведено ремонт закладу позашкільної освіти

Дата: 02.09.2021 14:36

До початку навчального року готові!

Впродовж літа працівники закладу працювали над поліпшенням розвивального середовища, зовнішнього вигляду Будинку творчості (заміна вхідних дверей та вікон, ремонт вхідних східців, придбання жалюзів). А це стало можливим за сприяння депутатів селищної ради: Людмили Огірчук, Петра Струсевича, Олександра Чорного, Олександра Лунька, Петра Іванцова, а також Анатолія Скрипника. Окремі слова подяки депутату Вінницької обласної Ради Андрію Поліщуку!

Дякуємо їм за розуміння і фінансову підтримку позашкільної освіти!

Катерина Євчук,

директор КЗ позашкільної освіти "Мурованокуриловецький

Будинок дитячої та юнацької творчості"