Вітання селищного голови Галини Цибульської з Днем Знань

Дата: 31.08.2021 15:10

Дорогі школярі, шановні педагоги та батьки!

Вітаю Вас із початком нового навчального року та Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це всенародне свято, яке завжди залишається в пам'яті кожної людини. Приходить воно до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім 1811-ти учням, які прийдуть до навчальних закладів нашої територіальної громади здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Зичу всім нам мудрості, миру і злагоди у житті, родинного затишку та віри в щасливе майбутнє України!

Селищний голова                                                                             Галина Цибульська