Мурованокуриловеччина відзначила 30-ту річницю Незалежності України

Дата: 20.08.2021 15:46

20 серпня 2021 року в приміщенні комунального закладу Мурованкуриловецький Центр культури і дозвілля відбулися заходи, приурочені 30-й річниці Незалежності України.

Зі святковою промовою до присутніх звернулась селищний голова Галина Цибульська, яка привітала жителів територіальної громади з одним з найголовніших свят України та підкреслила, що .. це важливий день для кожного, хто вважає себе патріотом країни, хто стоїть зараз на захисті українських кордонів, хто вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки щоденною працею.

До цих пір ми не надто задумувалися і цінували такі поняття як Незалежність, Воля і Свобода. Але зараз, коли тисячі українців віддають своє здоров’я та життя за нашу єдину Батьківщину, наш спокій і мир, за нашу з Вами людську Гідність і Честь, значення цих слів назавжди змінилися для кожного українця. Тепер ми знаємо і ніколи не забудемо дорогу ціну Незалежності!...

Дякую кожному жителю нашої територіальної громади, всім, хто у щоденній праці возвеличує нашу державу, примножує її славу.

Нехай ваші досягнення будуть надійною запорукою розвитку Мурованокуриловеччини і всієї України!”.

Продовжились святкові заходи врученням Почесних Грамот Мурованокуриловецької селищної ради, грошових винагород, які отримали:

Арнаут

Микола Павлович

-

староста Котюжанівського старостинського округу Мурованокуриловецької селищної ради;

Гордієнко

Олексій Володимирович

-

лікар-анестезіолог підрозділу анестезіології з ліжками інтенсивної терапії КНП “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”;

Добровольський

Віталій Володимирович

-

суддя у відставці, колишній голова Мурованокуриловецького районного суду;

Іванцов

Петро Васильович

депутат Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання;

Кремінська

Оксана Вікторівна

-

оператор відділення обліку мобілізаційної роботи  першого відділу Могилів-Подільського районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки,  старшого солдата;

Михайловська

Лілія Анатоліївна

-

лікар загальної практики-сімейного лікаря Мурованокуриловецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованокурило-вецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області”;

Панчук

Володимир Вікторович

голова ТОВ "Мрія" с.Кривохижинці;

Сауляк

Ніна Іванівна

-

директор навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" с.Рівне Могилів-Подільського району Вінницької област;

Слободянюк

Надія Михайлівна

-

соціальний працівник відділення  соціальних послуг за місцем проживання (вдома) комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради";

Сорокатюк

Володимир Володимирович

-

виконуючий обов’язки інженера з експлуатації споруд та устаткування водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства "Мурованокуриловецький водоканал";

Тарановська

Світлана Миколаївна

-

завідувачка Конищівського сільського Будинку культури.

Почесною відзнакою "За заслуги перед Мурованокуриловеччиною" нагороджено Станіслава Городинського, композитора та співака, Василя Мороза, тренера-викладача з легкої атлетики КЗ "Дитячо-юнацька спортивна школа Мурованокуриловецької селищної ради" та Василя Серветника, вчителя математики ЗЗСО "Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Могилів-Подільського району Вінницької області".

Також відзначено Подякою голови Вінницької обласної Ради Олену Кузь, лікаря-педіатра КНП “Центр первинної медико-санітарної допомого Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області” та Володимира Стицуна, тренера-викладача КЗ “Дитячо-юнацька спортивна школа Мурованокуриловецької селищної ради”.

На цьому свято не закінчилося, а продовжувалося концертною програмою виконавців та колективів художньої самодіяльності.

Заходи по відзначенню державного свята проходитимуть протягом тижня в усіх старостинських округах селищної ради.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації

апарату селищної ради