Вітання селищного голови ГАЛИНИ ЦИБУЛЬСЬКОЇ з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею Незалежності України

Дата: 20.08.2021 16:10

Шановні  жителі селищної територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею Незалежності України!

День Незалежності навіки увійшов в історію нашої держави, започаткував  нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпив його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують невтомну працю нашого українського народу.

Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

Нехай світла мрія про подальший розквіт нашої країни окрилює усіх нас на нові звершення та спільні добрі справи, а день прийдешній принесе почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашої рідної країни.

Від усієї душі зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, миру на рідній землі,  добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Зі святом вас!

З повагою,

Мурованокуриловецький

селищний голова                                                                                                  Галина Цибульська