30-й річниці Незалежності України присвячується

Дата: 12.08.2021 17:35

12 серпня 2021 року важливою подією  в літературному краєзнавстві Мурованокуриловеччини стала презентація книги нашого земляка Володимира Артемовича Ревуцького «Сторінки забутої історії», яку підготували   “Муроваокуриловецька селищна публічна бібліотека” та КЗ “Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля”.

Участь в даному заході взяли селищний голова Г. Цибульська, начальник відділу культури, молоді та туризму селищної ради В.Веклюк, член Національної Спілки письменників України та Національної Спілки журналістів України
В.Вітковський, голова Вінницької обласної  організації НСПУ, поетеса, член Національної Спілки письменників України, редактор журналу « Вінницький край»       В. Сторожук, поетеса, член Національної Спілки  письменників України Ж. Дмитренко, поет, член Національної Спілки письменників України В.Ю. Гарвасюк, педагог і краєзнавець В. Серветник, художниця О.Косінська, працівники культури, шанувальники творчості автора.

Вони поділилися своїми враженнями про книгу та на адресу автора звучали  теплі слова.

Урочистим моментом  зустрічі був виступ Володимира Артемовича, який з вдячністю оцінив літературне свято.

Гарного настрою додавали музичні вітання.

Аліна Гордєєва,

заступник начальника відділу культури,

молоді та туризму селищної ради