Інформація про проведення вакцинальної кампанії від коронавірусу в Мурованокуриловецькій селищній територіальній громаді

Дата: 11.08.2021 14:28

За даними КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області” від початку вакцинальної кампанії щеплено 3019 жителів Мурованокуриловецької селищної територіальної громади, з них отримали одну дозу 1786 громадян, повністю імунізовані та отримали дві дози 1233 людини наступними вакцинами:

AstraZeneca – 365 чол;

CoronaVac –  1083 чол.;

Pfizer – 1074 чол;

Moderna – 495 чол.

Кожен охочий може записатися безпосередньо на щеплення у свого сімейного лікаря.

Центри щеплень відкрито в КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області” та Центрі надання адміністративних послуг селищної ради.

Мобільними бригадами здійснено виїзди та вакциновано жителів сіл Михайлівці, Дружба, Рівне, Конищів, Долиняни, Снітків, Знаменівка, Бахтин, Наддністрянське, Вербовець, Жван, Галайківці.

Перевірити інформацію щодо вакцин та коронавірусу можна на сайті vaccination.covid19.gov.ua

Пам'ятайте: вакцина від COVID-19 ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя!