Відбулось чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради.

Дата: 29.07.2021 16:53

29 липня цього року в залі засідань селищної ради під головуванням селищного голови Галини Цибульської відбулось чергове  засідання  комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради.

На засіданні слухались  такі питання:

• про стан пожежної безпеки в закладах освіти;
  • щодо попередження спалахів кишкових інфекцій  на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади;
  • про організацію проведення вакцинації серед населення Мурованокуриловецької громади;

З інформацією щодо першого питання виступив  провідний фахівець  сектору забезпечення  заходів попередження НС у Могилів-Подільському  районі центру  забезпечення  діяльності ГУ ДСНС  у Вінницькій області А.Лесько.  Він довів до відома присутніх інформацію про проведені перевірки закладів освіти Мурованокуриловецької селищної територіальної громади та про вручені акти, складені за результатами  проведення перевірок  щодо додержання  вимог законодавства у сфері  цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

Щодо попередження спалахів кишкових інфекцій на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади доповів начальник  Мурованокуриловецького  управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області В.Бирка.

Селищний голова Галина Цибульська ознайомила присутніх з організацією проведення вакцинації серед населення Мурованокуриловецької селищної територіальної громади, а головний лікар  КНП  “ЦПМСД Мурованокуриловецької селищної ради” Лариса Сидоренко повідомила, що  для створення достатнього колективного імунітету проти коронавірусної інфекції в громаді потрібно щепити 55-60% дорослого населення.

Начальник відділу цивільного захисту Мурованокуриловецької селищної  ради Володимир Кривов’язий довів до відома присутніх інформацію про те, що у зв’язку з зміною адміністративно- територіального устрою в кожній селищній, сільській  територіальній громаді оновлюються  або створюються нові пости радіаційного хімічного спостереження.

За підсумками проведення засідання  прийнято відповідні рішення та складено протокол. З протоколом засідання можна ознайомитися на веб-сайті селищної ради в розділі "Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) селищної ради" за посиланням:https://murkur-gromada.gov.ua/komisiya-z-pitan-tehnogennoekologichnoi-bezpeki-ta-nadzvichajnih-situacij-teb-ta-ns-selischnoi-radi-11-21-07-01-03-2021/

Володимир Кривов'язий, секретар комісії з

питань ТЕБ та НС селищної ради