Вітання селищного голови Галини Цибульської з нагоди Дня працівників торгівлі

Дата: 23.07.2021 15:51

Шановні працівники торгівельної сфери Мурованокуриловецької селищної територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі!

Забезпечуючи повсякденний попит жителів Мурованокуриловеччини на різноманітну продукцію вітчизняних та зарубіжних товаровиробників, ви  вносите вагомий вклад у зростання економічного потенціалу громади, створюєте комфортні умови для життя і праці людей.

Залишаючись однією з найбільш перспективних та інвестиційно-привабливих галузей економіки, сфера торгівлі ефективно впроваджує передові технології.

Впевнена, що ви і надалі сприятимете підвищенню рівня обслуговування населення Мурованокуриловеччини та насичення споживчого ринку громади якісними товарами.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності в роботі і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою,

селищний голова                                                                                            Галина Цибульська