Юнаки Мурованокуриловецької селищної територіальної громади взяли участь в змаганнях з футболу “Золотий колос України”

Дата: 19.07.2021 10:00

Юнаки (2011-2012 року народження) Мурованокуриловецької селищної територіальної громади  на тижні, що минув,  відіграли в Кубку Золотий колос України, який проводив ГО ВФСТ Колос.

В змаганнях, які  проходили на Скадовщині взяли участь 10 команд з 9 регіонів України.

Хоч це й наймолодша вікова група, але гра у хлопців  була доросла, з дорослими емоціями та переживаннями.

Результати змагань:

І місце – "Явір" Краснопілля, Сумська обл.

ІІ місце – ДЮСШ "Царичанка" Дніпропетровська обл.

ІІІ місце – ДЮСШ "Колос" Городок Львівська обл.

4 місце – ДЮСШ "Колос" смт Муровані Курилівці Вінницька обл.

В нагородженні команд-учасників взяли участь заступник голови дитячо-юнацького футзалу АФУ Кондратьєв Юрій, генеральний директор ПОГ НСБ “Колос” Пасічник Леонід та головний суддя змагань, інструктор-методист ЦШВСМ “Колос” Шевченко Яна, арбітри турніру.

Дякуємо всім, хто допоміг дітям взяти участь в змаганнях, гарно відпочити та оздоровитись, а Скадовську за гарну погоду, гарний настрій та нових друзів.

Володимир Жук, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту селищної ради.