Відбулось 8-ме чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 16.07.2021 13:40

16 липня цього року в залі засідань селищної ради  відбулося восьме чергове засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова  Галина Цибульська.

В роботі виконкому взяли участь секретар  виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники управлінь та відділів селищної ради, керівники закладів, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

У ході засідання було розглянуто питання з різних сфер життєдіяльності громади.

Всі питання, винесені на розгляд виконавчого комітету, були прийняті одноголосно.

Зі всіх  питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які   оприлюднені на веб-сайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Порядки денні засідань та рішення виконавчого комітету 2021 року. Засідання виконкому №8 від 16.07.2021”.

Олена Жучковська, головний спеціаліст відділу

організаційної робота та зв'язків з засобами масової інформації