ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ ДО ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2030 РОКУ

Дата: 01.07.2021 16:21

1 липня 2021 року відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади до 2030 року, яка затвердила пріоритетні напрямки розвитку громади на період 2021-2023 років та оголосила про початок процесу збору проектних ідей до Плану заходів з реалізації Стратегії, з якими можна ознайомитися на цьому сайті в розділі “СТРАТЕГІЯ. ОГОЛОШЕННЯ”.

Тетяна Покалюк,

член робочої групи з розробки Стратегії

розвитку Мурованокуриловецької селищної

територіальної громади до 2030 року