27 червня - День молоді

Дата: 25.06.2021 16:00

Шановна молодь Мурованокуриловецької територіальної громади!

Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, приймає свої перші власні рішення. Час становлення, професійного вибору, час кохання, мрій та надій, час планування майбутнього.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, у політиці, у науці, на виробництві, у спорті та мистецтві. Нашій країні потрібні ваші успіхи, оптимізм і прагнення до кращого.

Тому з нагоди свята бажаємо усім вам міцного здоров’я, миру, успіхів у навчанні і роботі, прекрасного настрою, творчої енергії, незалежних думок та сил, аби втілити в життя все, до чого ви прагнете!

Зі святом вас!

З повагою,

селищний голова                                                                            Галина Цибульська