КОМІСІЄЮ ВИЗНАЧЕНО КАНДИДАТУРИ ДЛЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ “ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД МУРОВАНОКУРИЛОВЕЧЧИНОЮ”

Дата: 23.06.2021 16:51

Відповідно до рішення 6 сесії селищної ради від 26.03.2021 №175 “Про відзнаки Мурованокуриловецької селищної ради” розпорядженням селищного голови Г.Цибульської  17.06.2021 утворено комісію з відзначення Почесною відзнакою За заслуги перед Мурованокуриловеччиною в кількості 11 осіб.

23.06.2021 комісією проведено засідання, на якому обговорено кандидатури для нагородження Почесною відзнакою з нагоди 30-ї річниці незалежності України, які рекомендовані трудовими колективами.

За наслідками голосування комісія визначила наступні кандидатури для нагородження:

1. Мороза Василя Івановича – тренера-викладача з легкої атлетики комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа Мурованокуриловецької селищної ради”;
  2.  Серветника Василя Григоровича – вчителя математики ЗЗСО Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Могилів-Подільського району Вінницької області”.

Дане питання буде включено в порядок денний чергової сесії селищної ради, яка відбудеться 25.06.2021.

Довідково. В 2018 році Почесною відзнакою (медаль, посвідчення до неї) та грошовою винагородою в сумі 5,0 тис. грн. нагороджено Кулика-Куличенка В.Л., Струсевича П.П., Камінську Н.О.; в 2019 році – Шевчука В.С. та Книжника О.В.

Тетяна Покалюк,

секретар комісії з відзначення Почесною відзнакою

“За заслуги перед Мурованокуриловеччиною"