19 червня - День фермера

Дата: 18.06.2021 14:10

Шановні фермери Мурованокуриловецької територіальної громади!

Без селянина немає держави, без фермера – майбутнього!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох. Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.
Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

З повагою,

селищний голова                                                                                                   Галина Цибульська