Відбулася нарада працівників закладів культури Мурованокуриловецької громади

Дата: 15.06.2021 16:37

15 червня у виставковому залі Центру культури і дозвілля, відбулася нарада за участю начальника відділу культури, молоді та туризму Мурованокуриловецької селищної ради Валентини Веклюк, заступника начальника відділу Аліни Гордєєвої, директорів комунальних закладів Наталії Літвін, Тетяни Тарановської, Валентини Мельник, завідувачів сільськими будинками культури, сільськими клубами, художніх керівників, бібліотечних працівників.

Начальник відділу культури, молоді та туризму акцентувала увагу присутніх на питанні відновлення роботи закладів культури та необхідності повернення користувачів культурних послуг до закладів культури, з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних норм. Також було наголошено на важливості спільної роботи працівників культури та жителів громади, приведення до належного санітарного стану приміщень, благоустрою прилеглих територій та пам’ятних місць.

Увагу присутніх було зосереджено на підготовці і проведенні циклу культурно-мистецьких заходів присвячених 30-й річниці незалежності України - «Ти у мене єдина». Визначено колективи, які прийматимуть участь у обласних заходах.

Крім того на нараді обговорено питання, щодо проведення ІІІ обласного фестивалю «Вклонімось матері» в с. Долиняни.

На завершення наради Валентина Веклюк окреслила шляхи подальшої діяльності закладів культури та надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних, дозвіллєвих послуг на належному рівні.

Валентина Веклюк, начальник відділу культури, молоді

та туризму селищної ради