Скасування обов'язкового переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки

Дата: 07.06.2021 10:08

Кабінет Міністрів України скасував обов'язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено його постановою № 277 від 29 березня 2021 року.

До 2023 року пенсії та соціальні допомоги, як і раніше, можна буде отримувати на рахунки, відкриті в банківських установах, або через поштові відділення.

Відповідні зміни до постанови № 277 "Про додаткові заходи щодо організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України" Кабмін ухвалив 26 травня. Текст рішення оприлюднено 2 червня.

Із сайту Могилів-Подільської  районної державної адміністрації