В Могилів-Подільській райдержадміністрації проведено робочу нараду з питань проведення першого етапу змагань з тенісу настільного

Дата: 03.06.2021 15:13

В  рамках відзначення 30 річниці Незалежності України, враховуючи положення про обласний турнір серед депутатів районних, міських, селищних, сільських рад та молоді з тенісу настільного в період з 07.06.2020 р. по 23.06.2020 р. буде проходити перший (районний) етап зональних змагань.

Саме це питання було на порядку денному наради, яку провів 03 червня голова Могилів-Подільської районної державної адміністрації Юрій Яцук за участі заступника голови райдержадміністрації Ганни Сінчак, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Михайла Слободянюка та начальника відділу гуманітарної сфери Юрія Мельника.

Як зазначено на нараді основною метою даних змагань є пропаганда та популяризації здорового способу життя;  залучення депутатів до занять фізичною культурою і спортом; організації активного відпочинку, зміцнення здоров’я. Переможець та призери першого етапу братимуть участь у другому етапі обласного турніру з тенісу настільного.

Від Мурованокуриловецької громади участь в змаганнях візьмуть депутати селищної ради  Володимир Жук та Олександр Лунько.

Із сайту Могилів-Подільської райдержадміністрації