Спроможна школа для кращих результатів 2021 рік

Дата: 28.05.2021 12:06

Урядова програма “Спроможна школа для кращих результатів” – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, оновлення навчальних кабінетів тощо.

Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя. Зокрема, на виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 року №100 (зі змінами та доповненнями), передбачається спрямування коштів на реалізацію проєктів, пов’язаних із формуванням нового освітнього простору, безпечного та інклюзивного (безбар’єрного) освітнього середовища, проведенням реконструкцій та капітальних ремонтів будівель (їхніх частин), споруд закладів загальної середньої освіти.

У Могилів-Подільському районі в програмі «Спроможна школа для кращих результатів 2021 рік» беруть участь:

1. Вендичанська СЗШ І-ІІІ ступенів, гімназія, проєкт  «Капітальний ремонт приміщень харчоблоку Вендичанської СЗШ І-ІІІ ступенів, гімназії у відповідності до принципів НАССР»;
  2. Гімназія №1 м. Могилева-Подільського Вінницької області -   «Удосконалення профільного математичного освітнього середовища Гімназії №1 м. Могилева-Подільського Вінницької області»;
  3. ЗЗСО "Мурованокуриловецька школа-ліцей №1 Могилів-Подільського району Вінницької області» - "STEM-лабораторія - інструмент мотивації учнів до навчання»;
  4. Чернівецький  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 2 Чернівецької селищної ради - "Сучасне оснащення - якісні знання";
  5. Опорний навчальний заклад  «Навчально-виховний комплекс: заклад загальної середньої освіти І ступеня-гімназія м. Ямполя  Ямпільської  міської  ради  Вінницької області» -  «Капітальний ремонт приміщення харчоблоку та покрівлі будівлі їдальні ОНЗ НВК: ЗЗСО І ступеня-гімназії»;
  6. Опорний навчальний заклад «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Клембівка Ямпільської  міської  ради  Вінницької області» - «Реконструкція будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Клембівка, Ямпільського району, Вінницької області».

Розподіл коштів субвенції між окремими місцевими бюджетами затверджуватиметься Кабінетом Міністрів за погодженням з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету за поданням МОН.

За результатами розгляду узагальненого переліку проєктів комісія відбере проєкти, що відповідають законодавству, та сформує пропозиції щодо їх погодження.

Кошти субвенції, згідно з розпорядженням Уряду, будуть спрямовані до бюджетів відповідних територіальних громад.

Із сайту Могилів-Подільської райдержадміністрації