Питання встановлення ставок місцевих податків та зборів обговорила постійна комісія селищної ради

Дата: 27.05.2021 16:14

27 травня 2021 року в актовій залі селищної ради відбулось засідання постійної комісії, на якій депутати за участю підприємців розглянули проєкт рішення “Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади”.

- Це друге засідання постійної комісії, де обговорюється проєкт цього рішення, після чого ми направимо його на розгляд Державної регуляторної служби України, Південно-західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України і лише тоді це питання буде винесено на розгляд сесії, - зазначила начальник фінансового управління селищної ради Лариса Дідушок.

За словами Лариси Борисівни, даний проєкт був опублікований 14 квітня 2021 року на сайті селищної ради, також 16 квітня ц.р. опубліковано оголошення про початок обговорення проекту в газеті Наше Придністров’я”.

Під час обговорення проєкту резонанс викликали питання податку на нерухоме майно та податку на землю. Депутати були одностайними у тому, що потрібно вживати заходів щодо наповнення селищного бюджету та затвердження помірних ставок податків.

Селищний голова Галина Цибульська наголосила, що наше завдання полягає у забезпеченні надходжень податків, обов’язкових платежів до місцевої казни – і це є одним із пріоритетних напрямів нашої роботи.

З урахуванням доповнень, які запропонували депутати селищної ради, проєкт рішення було прийнято та направлено на розгляд Державної регуляторної служби України та Південно-західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

З проєктом рішення можна ознайомитися на цьому сайті в розділі Регуляторна політика. Проекти рішень та аналіз регуляторного впливу”.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації селищної ради