Робоча поїздка селищного голови Галини Цибульської до Дерешівського старостинського округу

Дата: 20.05.2021 15:58

20 травня 2021 року Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська разом з старостою Дерешівського старостинського округу Віктором Семенюком, начальником відділу земельних ресурсів селищної ради Миколою Тарановським побувала з робочим візитом у селах Житники, Свидова, Петримани.

Під час візиту очільниця громади здійснила особистий прийом громадян на відкритому повітрі, які піднімали питання необхідності ремонту доріг, закладів соціальної сфери, забезпечення населення сталим водопостачанням, виплати заборгованості за земельні частки (паї).

З жителями громад було обговорено питання соціально-економічного розвитку громад.

Начальником відділу земельних ресурсів селищної ради Миколою Тарановським було надано роз’яснення з земельних питань.

Відділ  організаційної роботи

та зв’язків з громадськістю