Вітання селищного голови Галини Цибульської з Днем вишиванки

Дата: 20.05.2021 15:20

Шановні мурованокурилівчани!

Вітаю вас з чудовим українським святом – Днем вишиванки!

Українська вишиванка сягає в давню історію нашої державності.

Вишиванка – це свого роду генетичний код народу, що закладений в українцях з самого народження та відображає нашу національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність. В усі часи з любов’ю вишиті матір’ю складні візерунки служили оберегом від негараздів, притягували удачу, з теплотою нагадували про рідну домівку, де б ти не був.

Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Приємно, що з кожним роком все більше і більше людей долучається до цього свята, яке швидко розрослося до всеукраїнського рівня, а незабаром до нього почала долучатися українська діаспора, а також прихильники України.

Тож вітаю вас з Днем вишиванки та бажаю усім нам зміцнення української ідентичності заради процвітання країни. Нехай це чудове свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу.

Вітаю кожного жителя Мурованокуриловецької громади з Днем вишиванки! Миру вам, добра та злагоди. Зі святом вас!

Селищний голова                                                                                     Галина Цибульська