Відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Дата: 19.05.2021 09:51

17 травня 2021 року під головуванням заступника голови Могилів – Подільської районної державної адміністрації Світлани Антонюк відбулося засідання комісії з розподілу субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Комісією прийнято рішення про надання дозволу на перерахування  коштів субвенції з державного бюджету для придбання двокімнатної квартири для особи з числа дітей позбавленої батьківського піклування Мурованокуриловецької селищної ради Могилів – Подільського району.

Управління соціального захисту населення Могилів – Подільської районної державної адміністрації