Міжнародний день музеїв - щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня

Дата: 18.05.2021 11:25

Щорічно, починаючи з 1977 року світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв 18 травня, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культурної спадщини, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

Музей є центром спільноти та невід'ємною частиною глобальної мережі, яка зберігає та продукує знання про наше минуле, аби ми могли знайти відповіді на питання чому? як?... Музеї – це концентрат спогадів, життів, моментів, поглядів, знань та випадковостей, які супроводжують наше життя.

Зичу вам-  подвижникам важливої й благородної справи щастя, здоров’я, успіхів, добробуту та творчих здобутків у збереженні, примноженні та розвитку української культури.

Селищний голова                                                                    Галина Цибульська