Інтернет - конкурс «Сяйте дитячі усмішки - теплом зігріті!»

Дата: 17.05.2021 14:57

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів-Подільської райдержадміністрації оголошує інтернет – конкурс для родин опікунів та піклувальників, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування та прийомних родин «Сяйте дитячі усмішки - теплом зігріті», приурочений Міжнародному Дню захисту дітей. Мета проведення конкурсу – сприяння соціальному та духовному розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розвиток та популяризація сімейних форм виховання.

Для участі в конкурсі, родини мають надіслати коротку розповідь про дітей, які виховуються в їх сім’ях та кілька спільних родинних фото (одне з них у вигляді селфі - фото дитини з опікуном, яке буде оцінюватись окремо).

Конкурс проходить з 17 по 27 травня 2021 року. Роботи необхідно надсилати на електронну пошту: ssm_mog-pod.rda@vin.gov.ua (з приміткою «конкурс»).

Переможці та учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками під час проведення заходів до Дня захисту дітей.

Із сайту Могилів - Подільської райдержадміністрації