ЗУСТРІЧ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ГАЛИНИ ЦИБУЛЬСЬКОЇ З МЕШКАНЦЯМИ СІЛ ЖВАН ТА НАДДНІСТРЯНСЬКЕ

Дата: 13.05.2021 15:42

13 травня 2021 року Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська побувала з робочою поїздкою у Жванському та Наддністрянському старостинських округах. Як зазначила Галина Миколаївна, “…це найкраща можливість безпосередньо на місцях почути все, що турбує людей, і побачити всю проблематику, яка вона є”.

В ході візиту Галина Миколаївна відвідала школи, дитячі садки, сільські клуби, ознайомилася з експонатами Жванського краєзнавчого музею та відвідала швейний цех по пошиттю спецодягу ФОП О.Манаскуров.

Під час зустрічей з селищним головою Галиною Цибульською, старостами Жванського, Наддністрянського старостинських округів Людмилою Марецькою, Надією Денисовою, депутатом селищної ради Галиною Паршенко, які відбувалися в сільських закладах культури, жителями обговорено низку важливих питань розвитку громад, зокрема про необхідність проведення ремонтів доріг комунальної власності, благоустрою, соціальних виплат, надання матеріальної допомоги, подальшого функціонування школи та дитячого садка в с. Жван та заміни вікон в сільському Будинку культури.

Начальником відділу земельних ресурсів селищної ради Миколою Тарановським було надано роз’яснення громадянам з земельних питань, питаннях оформлення права власності на житлові будівлі і земельні ділянки.

Відділ організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації

селищної ради