РОБОЧА ПОЇЗДКА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ГАЛИНИ ЦИБУЛЬСЬКОЇ ДО СТЕПАНКІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 13.05.2021 15:38

В рамках ефективної співпраці з територіальними громадами 12 травня 2021 року Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська відвідала Степанківський старостинський округ, де спільно з старостою Поліною Корнутою, депутатами селищної ради Віктором Бринзюком, Людмилою Огірчук ознайомились з роботою закладів соціальної сфери сіл Степанки та Горай.

Під час зустрічей з жителями, які відбулися в приміщеннях сільських клубів,  участь в яких взяли майже 100 громадян, піднімалися  проблемні питання щодо необхідності ремонту доріг комунальної власності, будівництва водогону, ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Жителі територіальних громад висловили вдячність голові ФГ Олімп”, депутату селищної ради Людмилі Огірчук за проведення заходів по благоустрою, проведення робіт по встановленню вуличного освітлення, ремонт закладів соціальної сфери.

Учасники зустрічей висловили своє бачення та спільну думку про співпрацю у вирішенні питань розвитку громади та, зокрема, забезпечення якісними послугами жителів сіл всім спектром адміністративних послуг.

Цього ж дня Галина Миколаївна побувала в селі Роздолівка,  де завершено роботи по встановленню 72-х ліхтарів вуличного освітлення на 9-ти вулицях. Роботи проведено за фінансування депутата селищної ради Людмили Огірчук, яка виділила на ці цілі понад 50 тис. грн., за що їй щиро вдячні жителі Роздолівської територіальної громади!

Відділ організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації

селищної ради