Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради інформує

Дата: 12.05.2021 15:11

ДОПОМОГА ДІТЯМ З ПОРУШЕННЯМ  ЗДОРОВ’Я І РОЗВИТКУ

Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради інформує,  що в області працює унікальний проект для допомоги дітям "Раннє втручання".

У Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»» працює послуга системи раннього втручання комплексної міждисциплінарної сімейно-центрованої допомоги дітям з порушенням здоров’я і розвитку.

Якщо ваш малюк віком до 4 років й має порушення у розвитку, або ризик їх виникнення, встановлений діагноз, який супроводжується затримкою розвитку, встановлену інвалідність, незалежно від діагнозу, або ж затримку в розумовому, моторному, соціально-емоційному, комунікативному розвитку тощо, то у вас є можливість безкоштовно звернутися до фахівців раннього втручання центру «Обрій».

Логопед, психолог, лікар, фізреабілітолог проведуть всебічну оцінку розвитку дитини, нададуть кваліфіковану консультацію та запропонують супровід сім’ї

За деталями телефонувати за номером 067 5457720 або по e-mail: obriy.real.rv@gmail.com

Центр «Обрій» знаходиться у м. Вінниця, вул. В. Городецького,10.

Відділення соціальної роботи "Центр

надання соціальних послуг Мурованокуриловецької