Селищний голова Галина Цибульська побувала з робочою поїздкою в Вищеольчедаївському та Попелюхівському старостинських округах

Дата: 07.05.2021 13:04

Перебуваючи 6-7 травня 2021 року з робочою поїздкою у  Вищеольчедаївському та Попелюхівському старостинських округах, Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська разом з старостами Тетяною Квятковською та Майєю Поповою  ознайомились з роботою об’єктів соціальної сфери сіл Вищеольчедаїв, Попелюхи та Біляни.

Було обговорено перспективи соціально-економічного розвитку громад та хід виконання пріоритетних завдань на 2021 рік.

Під час візиту очільниця громади відвідала ФАПи, сільські клуби, дитячі садки та школи, зустрілась з працівниками цих установ, здійснила прийом громадян, які піднімали питання необхідності будівництва водогону в с.Вищеольчедаїв, автобусного сполучення сіл Попелюхи, Біляни з смт Муровані Курилівці та м. Вінниця та ін..

Разом з директором ФГ “Велес Віта” Петром Струсевичем, посадовці  оглянули приміщення приватного дитячого садка “Дзвіночок” в с. Попелюхи, господарського комплексу.

Цього ж дня селищний голова Галина Цибульська привітала ветеранів з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та вручила їм продуктові набори.

В підсумку зустрічі селищний голова Галина Цибульська зауважила, що  поїздка видалася продуктивною та багатою на враження і запевнила, що влада готова до співпраці у вирішенні проблемних питань сільських населених пунктів.

Відділ  організаційної роботи

та зв’язків з громадськістю