Домашнє насильство в умовах карантину

Дата: 28.04.2021 13:22

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо  проблем домашнього насильства та насильства за ознакою статі, торгівлі людьми з урахуванням поширення на території області гострої респіраторної хвороби  COYID -19  повідомляємо, що в області діють спеціалізовані служби підтримки осіб, які  постраждали від домашнього насильства  та/ або насильства за ознакою  статі:

• цілодобова безкоштовна обласна «Лінія довіри « 0800 75 04 75 стосовно запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі ;
  • обласний притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі  (цілодобове перебування до 90 днів). Фінансується за рахунок обласного бюджету.

У притулку є можливість розташування осіб з інвалідністю для цілодобового перебування.

Право на влаштування  до притулку має :

• повнолітня постраждала особа, направлена структурним підрозділом місцевої держадміністрації або органу місцевого самоврядування, до повноважень якого належить здійснення заходів у сферізапобігання та протидії насильству, уповноваженим підрозділом органу Національної поліції, центром соціальних служб, мобільною бригадою соціально- психологічної допомоги постраждалим особам;
  • особа, яка не досягла повноліття, але перебуває (перебувала) у зареєстрованому шлюбі ;
  • дитина у разі її прийняття до притулку разом з матір’ю або особою, яка їх замінює;
  • обласна мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього  насильства та/або насильства за ознакою статі ( тел.:38068 586 03 55 або + 38097 578 82 89 ).

Начальник відділу

соціального захисту                                                                                                                         Тетяна Войтенко