Відбулась онлайн нарада з питань проведення призову на строкову військову службу

Дата: 27.04.2021 10:44

З метою забезпечення якісного виконання Указу Президента України від 24.02.2021 №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького відбулась онлайн-нарада з питань проведення призову на строкову військову службу.

Участь у нараді, яка проходила за допомогою засобів програмного забезпечення ZOOM, взяв голова районної державної адміністрації Юрій Яцук, керівник апарату райдержадміністрації Майя Косенко, головний спеціаліст сектору оборони та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Надія Олонцева,  військовий комісар Могилів-Подільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Валентин Лунгол, військовий комісар Ямпільського районного центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Віктор Панкрашов, військовий комісар Мурованокуриловецького районного центру комплектування та соціальної підтримки капітан Сергій Шевчук та військовий комісар Чернівецького районного центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Олександр Шаповал.

Учасники наради обговорили питання організації та проведення призовної кампанії 2021 року.

Із сайту Могилів-Подільської районної державної адміністрації