Відбулась зустріч селищного голови Галини Цибульської з генеральним директором ТОВ “Агрофірма Рубанський” Андрієм Зваричем

Дата: 22.04.2021 14:10

21 квітня 2021 року селищний голова Галина Цибульська зустрілась з генеральним директором ТОВ Агрофірма Рубанський Андрієм Вікторовичем Зваричем.

Темою розмови  було питання продовження здійснення заходів з благоустрою населених пунктів, вирішення питань соціально-економічного розвитку територіальної громади.  Галина Миколаївна зауважила, що знаковим є те, що дирекція агрофірми завжди готова до  співпраці  з селищною радою, а також наголосила, що розвиток    Мурованокуриловецької громади неможливий без налагоджених взаємовідносин між представниками влади та аграрного бізнесу. Селищна рада працює з усіма сільгоспвиробниками які розташовані на її території. Всі проблемні питання, які накопичуються в кожній галузі ми можемо вирішити тільки спільно, ми завжди готові до діалогу, - резюмувала Галина Миколаївна.

Оксана Марецька, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та зв’язків з засобами масової інформації селищної ради.