Відбулось розширене засідання колегії відділу освіти Мурованокуриловецької селищної ради

Дата: 22.04.2021 11:10

21 квітня 2021 року, в залі засідань селищної ради відбулось розширене засідання  колегії відділу освіти  Мурованокуриловецької селищної ради.

Захід проходив за участі селищного голови Галини Цибульської, секретаря селищної ради Сергія Ладана, секретаря виконавчого комітету селищної ради Людмили Андрущак,  директорів закладів загальної середньої освіти, директорів закладів дошкільної освіти, працівників відділу освіти селищної ради, старостів старостинських округів, представників засобів масової інформації.

Основне питання порядку денного засідання – стан розвитку освіти в Мурованокуриловецькій територіальній громаді.

Перед присутніми виступив начальник відділу освіти селищної ради Володимир Богацький, який проаналізував стан справ в   освітній галузі Мурованокуриловецької територіальної громади, детально зупинившись на найбільш актуальних завданнях, які цього річ вирішуватимуть освітяни Мурованокуриловеччини.

Також Володимир Васильович акцентував увагу присутніх на ряді невирішених проблем, а саме:

• зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної бази;
  • впровадження енергозберігаючих технологій;
  • дотримання вимог щодо виконання норм споживання основних продуктів харчування;
  • підготовка спеціалістів з дошкільного виховання;
  • різке зменшення контингенту дітей дошкільного віку.

Секретар селищної ради Сергій Ладан зауважив, що всі присутні повинні розуміти важливість даного питання і об'єктивно ставитись до  модернізації системи освіти Мурованокуриловецької територіальної громади та насамперед думати про забезпечення учнями конкурентної освіти.

Також до присутніх звернулась селищний голова Галина Цибульська, яка висловила думку про те, що дане засідання є підготовчим зібранням для того, щоб порадитись, виробити стратегію щодо модернізації освітньої галузі Мурованокуриловецької територіальної громади. Галина Миколаївна наголосила на конструктивному  та аналітичному підході до вирішення даної проблеми. Червоною ниткою має проходити – надання належних освітніх послуг, забезпечення високоякісною освітою підростаючого покоління.

Оксана Марецька, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та зв'язків з засобами масової інформації селищної ради