Актуальна інформація для власників пасік

Дата: 21.04.2021 14:33

Мурованокуриловецька селищна рада інформує, що для ефективного провадження вимог чинного законодавства щодо порядку видачі паспортів пасік, їх реєстрації, застосування засобів захисту рослин аграріями, попередження та недопущення отруєння бджіл, обстеження пасік при підозрі на отруєння, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України видано наказ від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 року за № 280/35902 (далі - наказ). Даним наказом розроблено порядок отримання ветеринарно-санітарного паспорта для пасіки та порядок реєстрації пасіки.

Згідно Порядку, реєстрація пасік, які розташовані на території Мурованокуриловецької селищної ради  проводиться  управлінням регіонального розвитку селищної ради, яке веде Журнал обліку пасік (з пронумерованими і прошнурованими сторінками та завірений печаткою).     Відповідно до Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин,  селищною радою буде створена постійно діюча комісія із встановлення фактів отруєння бджіл.

З наказом і документами можна ознайомитись за посиланням:

Управління регіонального розвитку селищної ради