Відбулось засідання комісії з надання матеріальної допомоги при виконавчому комітеті Мурованокуриловецької селищної ради

Дата: 20.04.2021 11:47

Відповідно до рішення  виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради №26 від 30 березня 2021 року  затверджено    Положення про комісію з надання матеріальної допомоги при виконавчому комітеті Мурованокуриловецької селищної ради,  її склад та Порядок надання матеріальної допомоги населенню, що проживає на території Мурованокуриловецької територіальної громади.

Основним завданням даної комісії є розгляд питань, пов’язаних із наданням матеріальної допомоги верствам населення, які потрапили в скрутне матеріальне становище.

Так, сьогодні, 20 квітня 2021 року, секретар виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної  ради Людмила Андрущак  провела засідання комісії з надання матеріальної допомоги при виконавчому комітеті селищної ради.

На засіданні  розглянуто 20 звернень громадян, які надійшли на адресу селищного голови. У ході їх розгляду, комісія вирішила направити до виконавчого комітету селищної ради пропозиції щодо надання допомоги на поховання,  одноразову матеріальну допомогу хворим, особам похилого віку та з інвалідністю,  у зв’язку з лікуванням та перебуванням в складних  життєвих ситуаціях,  в  залежності від важкості хвороби та складності матеріально - побутових умов,  у  розмірі   від  500  до  2000 гривень.

Оксана Марецька,

головний спеціаліст відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації селищної ради