Благоустрій – справа кожного!

Дата: 16.04.2021 14:09

Дякуємо мешканцям Бахтинського та Наддністрянського старостинських округів за активну громадянську позицію, особисту участь і допомогу в проведенні заходів двомісячника благоустрою на території сіл, зокрема, жителям села Бахтин  Віктору та Лесі М’ярковським, Юрію Качуровському, Борису Романову, Антоніні Білик, які благоустроїли територію біля пам’ятника загиблим воїнам та висадили понад 40 ялинок.

До участі в заходах по благоустрою села Наддністрянське  залучаються працівники дитячого садка, школи, закладу культури,  небайдужі  жителі територіальної громади, які впорядкували території біля пам’ятника  загиблим воїнам у роки Другої світової  війни, пам’ятного знаку в урочищі “Дубина”,  парку, сільського клубу, дитячого садка, школи; здійснили роботи по підбілюванню дерев, привели в належний стан клумби біля адмінбудівель; забезпечили санітарну очистку села від побутового сміття, благоустрій прибудинкових територій.  Розпочато  благоустрій території діючого кладовища.

Агрофірмою ТОВ Рубанський Агро закуплено  металопрофіль та трубу профільну на суму 34050 грн.  для завершення робіт по облаштуванню огорожі діючого кладовища протяжністю 155 м.

Анатолій Співак та П Сущик вланим транспортом забезпечили   вивіз побутового сміття під час санітарної очистки села.

Роботи з благоустрою населених пунктів селищної ради будуть продовжуватись і надалі.

Анатолій Кравчук та Надія Денисова,

старости Бахтинського та Наддністрянського

старостинських округів

Фотозвіт з Бахтинського старостинського округу:

Фотозвіт з Наддністрянського старостинського округу: