Звернення селищного голови Галини Цибульської до Дня Довкілля

Дата: 16.04.2021 15:36

Шановна громадо!

Традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля.

Це свято стало днем активних практичних дій, заходів на захист навколишнього середовища, що є доказом того, що українське суспільство виявляє зацікавленість до розв’язання екологічних проблем та дбає про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

Мурованокуриловецькою селищною радою розроблено і проводяться заходи, спрямовані на оздоровлення екологічної ситуації, озеленення, благоустрій населених пунктів, очищення водних джерел, поширення екологічних знань. У всіх селах нашої територіальної громади протягом двомісячника по благоустрою населених пунктів, який триває з 10 березня по 10 травня ц.р., проходять суспільні толоки.

Хотілося б, аби ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала найширше коло мешканців наших населених пунктів, адже чистота Мурованокуриловеччини починається з чистоти власної оселі, прибудинкової території, вулиці, села. Кожен житель, не байдужий до проблем природи, своєї маленької батьківщини, має зробити власний внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям вітати щедру весну та відсвяткувати Великодень!

Поважно громадо! Зробімо все, аби краєвиди Мурованокуриловеччини тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальністю рідного краю!

З повагою,

Галина Цибульська,  селищний голова